הסעות עובדים | הסעת עובדים | ביקוש הסעות עובדים 

 

הסעת עובדים עם מטיילי נהורה- המחיר המשתלם ביותר לשירותי הסעות לעובדים

 

להסעת עובדים משתלמת - צרו קשר עכשיו

 

054-4825122 

 

 

באיזה דרך תעדיפו להגיע לעבודה? באמצעות הסעות עובדים או ברכבכם הפרטי?

 

סביר להניח שתעדיפו לקחת שירותי הסעות עובדים ממספר סיבות:

 

 

א. הסעות עובדים - חיסכון כספי :  שימוש בהסעות עובדים חוסך בהוצאות הדלק הגבוהות בזמנים ובפקקים,

 

ב. הסעות עובדים - בריאות העובד : העובדים מגיעים לעבודה בנחת ובלי לחץ ועצבים, העובדים מגיעים לעבודה      רעננים ושלווים.

 

ג. הסעות עובדים - זמן עבודה : בשירותי הסעות עובדים אין איחורים בגלל פקקים, וכל נושא ההגעה לעבודה מתבצע בצורה מסודרת.

 

צור קשר הסעות עובדים

 

 

הסעות עובדים - למי זה מתאים?

 

השימוש בשירותי הסעות עובדים מאורגנות נעשות על ידי מפעלים, מוסדות ממשלתיים,חברות היי-טק, הסעות עובדים בתחום החקלאות, הסעות עובדי נמל ועוד..

הסיבות שחברות אלו מארגנות שירותי הסעות עובדים הן בד"כ, ריחוק מקום העבודה מתחבורה ציבורית, שעות עבודה לא שגרתיות, וכמובן החיסכון הכלכלי, כאשר משתמשים בשירותי הסעות עובדים - המעסיקים חוסכים את התשלומים הרבים עבור הוצאות הנסיעות והרכבים לעובדים.

 

 

הסעות עובדים - איך זה עובד?

 

החברה המעסיקה חותמת חוזה עם חברת ההסעות. על פי החוזה חברת הסעות עובדים מחויבת להעמיד לרשות החברה אוטובוס או מיניבוס ונהג. החברה השוכרת מסכמת עם חברת ההסעות את מועדי הסעות עובדים, מיקום, איסוף והורדות העובדים.

חברת הסעות עובדים מיידעת את העובדים על שעת איסופם והמיקום ממנו יאספו אותם. עובדים הגרים באותו איזור מגיעים לנקודת איסוף מרכזית אחת. זמני איסוף הסעות עובדים נקבעות על פי המרחק מנקודת איסוף אחת לשנייה ובהתאם לתחילת שעת עבודתם.

לחברת הסעות עובדים ישנה המחויבות לדאוג לתכנן מסלולי נסיעה חלופיים למקרה של פקקים או אירוע לא צפוי,  ולהעמיד רכב חלופי או נהג נוסף במקרה של תקלה.

 

 

הסעות עובדים עם "מטיילי נהורה"

 

מטיילי נהורה המובילה בתחום ענף ההיסעים מעניקה שירותי הסעות עובדים כבר 20 שנה, לחברה מגוון גדול של כלי רכב חדשים ומאובזרים . אנו מספקים כלי רכב נקיים ומתוחזקים, מזגנים חדשים, אמצעים למצב חירום ועוד..  ביטחון מעל הכל - בכל כלי הרכב המשרתים הסעות עובדים תמצאו קצין בטחון האחראי על תקינות הרכבים באופן תדיר ועל תדרוך והכשרת הנהגים.

לחברת מטיילי נהורה ניסיון עשיר ורב בהסעות עובדים בכל חלקי הדרום והשפלה, לחברה צוות מיומן ומקצועי הפועל בהתאם לצורכי הלקוח באמצעות מערך ניהול הסעות מתקדם.

הסעות עובדים מטיילי נהורה מתחייבים להעניק לכם שירות הסעות עובדים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, במחיר הוגן ואטרקטיבי .

 

 

ישנו דבר נוסף בשירות הסעות לעובדים והוא - הסעות וטיולים לוועדי עובדים של חברות מפעלים וארגונים שונים:

 

מחירי הסעות לוועדי עובדים לימי כיף [בית מלון +ספא וארוחת בוקר+סיור ותיור והסעות הלוך ושוב] לדוגמא וקבלת אינדיקציה ללקוח-

 

אוטובוס הסעות מפואר 54 מקומות ישיבה צמוד עד 12 שעות ועד 220 ק"מ+כניסה לבית מלון 4 כוכבים בים המלח ושימוש במתקני המלון המלאים [יציאה מאשקלון אשדוד או באר שבע והסביבה- 190 ש"ח לאדם בלבד כולל הסעות ונהג מלווה מיומן ואדיב.

 

אוטובוס הסעות מפואר 54 מקומות ישיבה צמוד עד 12 שעות ועד 220 ק"מ+כניסה לבית מלון 4 כוכבים בים המלח ושימוש במתקני המלון המלאים [יציאה מהמרכז רעננה-צפון חולון-דרום- 240 ש"ח לאדם בלבד כולל הסעות ונהג מלווה מיומן ואדיב.

 

אוטובוס הסעות מפואר 54 מקומות ישיבה צמוד עד 12 שעות ועד 290 ק"מ+כניסה לבית מלון 4 כוכבים בטבריה ושימוש במתקני המלון המלאים [יציאה מהמרכז רעננה-צפון חולון-דרום- 340 ש"ח לאדם בלבד כולל הסעות ונהג מלווה מיומן ואדיב.

 

אוטובוס הסעות מפואר 54 מקומות ישיבה צמוד עד 12 שעות ועד 390 ק"מ+כניסה לבית מלון 4 כוכבים בטבריה ושימוש במתקני המלון המלאים [יציאה מאשקלון אשדוד או באר שבע והסביבה- 390 ש"ח לאדם בלבד כולל הסעות ונהג מלווה מיומן ואדיב.

 

 

הערות:

 

*כל ק"מ נוסף ושעה נוספת יחושבו לפי מחירון החברה וע"פ התקנון שלה.

*המחירים אינם כוללים מע"מ.

*במידה ותהיה עלייה לחניונים או לכבישי אגרה הם הינם באחריות תשלום לקוח. 

 

 

*לקבלת אינדיקציה נוספת והתרשמות מכלי הרכב שלנו להסעות לעובדים-

לפניכם בתמונה 3 סוגי גדלי רכב עיקריים שמשמשים כיום בענף הסעות העובדים -רכב 10 מקומות רכב 14 מקומות ורכב 16 מקומות כמופיע בתמונה:

 

 

 

*להזמנות או מידע נוסף התקשרו עכשיו מטיילי נהורה שירותי הסעות עובדים והסעות וטיולים לוועדי עובדים לכל מטרה ויעד 08-6848841 שלוחה 2.

למידע מהיר והזמנות - 054-4825122 

 

 

 

לשימושכם מידע נוסף על הסעות עובדים - הסעות קבועות ויתרונותיהם.....

 

הסעות עובדים קבועות – יתרונות

 

מעסיקים נוהגים להציע לעובדים שלהם החזר הוצאות, או מימון חלקי בעבור הוצאות הנסיעה אל מקום העבודה. קיימים מקומות עבודה אשר מרחיבים את ההטבה ומספקים שירותי הסעות עובדים למקום העבודה ובחזרה. יש מקומות עבודה אשר מספקים הסעות באופן קבוע, אחרים שוכרים חברת הסעות רק בעבור משמרות הלילה או סוף השבוע. בשאר ימות השבוע, מגיעים העובדים אל מקום העבודה ברכב פרטי או תחבורה ציבורית.

מערך הסעות עובדים אידאלי בעבור מקומות עבודה אשר ממוקמים באזורים פחות נגישים. בעלי העסקים יוכלו לשכור עובדים מוכשרים יותר תוך ציון ההטבה. דרכי הגישה אל מקום העבודה מהווים פרמטר מאוד חשוב. עובד אשר חושב לטווח הארוך, לא יקבל על עצמו מחויבות למקום עבודה בלתי נגיש מבחינת תחבורה. כמו כן, מקומות עבודה אשר מפעילים משמרות לילה או שבת, מתבקשים לספק לעובדים מענה בהעדר תחבורה ציבורית. 

 

 

 

כל העובדים מגיעים בזמן:

 

               

הסעות עובדים הן הזדמנות לגיבוש חברתי. העובדים מבלים יחדיו במהלך הנסיעה, מנהלים שיחות חולין ומפתחים יחסי חברות. מחקרים מגלים כי קשרי חברות טובים בין העובדים חיוניים לחיזוק הזיקה בין העובד ומקום העבודה. יתר על כן, חברת הסעות תוכל להבטיח כי כל העובדים יגיעו יחדיו לעבודה בזמן. מסלול הנסיעה יכלול איסוף בכמה נקודות מרכזיות או פיזור עד לבית העובד.

 

 

ביקוש שרות הסעות עובדים מחברת מטיילי נהורה = מקומות עבודה עם ערך מוסף!

 

 

עובדים טובים ונאמנים הם נכס לכל מקום עבודה. בכדי למשוך את אותם עובדים איכותיים, מציעים בעלי עסקים וחברות, תנאי עבודה משופרים..

ביקוש הסעות עובדים הן ללא כל ספק צ'ופר אשר יהפוך את סביבת העבודה נוחה יותר. העובדים יוכלו להתעורר בבוקר בראש שקט ללא כל מחשבות על לתפוס אוטובוסים או נהיגה בפקקים. בעבור מקומות העבודה, שכירת חברת הסעות הופכת משתלמת בהשוואה לתשלום החזר הוצאות רכב או נסיעה באוטובוס או מונית.

 

חברת הסעות עובדים לעסקים בשבת וחג.

 

אוטובוסים ורכבות אינם פועלים בשבת או חג. עסקים אשר מנהלים פעילות עסקית גם בימי שבתון, מתבקשים להסדיר בעבור העובדים פתרונות תחבורה. הסעות עובדים נדרשות באופן קבוע בעבור משמרות סוף שבוע. במטרה להוזיל את העלויות, כדאי יהיה להעסיק חברת הסעות קבועה ולשלב בכל משמרת עובדים המתגוררים בסמיכות.

 

הסעת עובדים

 

חדשות

 

בסוף שנת 2014 התפוצץ משא ומתן של ועד עובדי הרכבת והנהלתה. הפיצוץ נגרם לאור טענה של תשלום חורג עבור הסעת עובדים במוניות מעבר למאושר על ידי הממונה לשכר. משרד האוצר קבע כי תשלום הסעות העובדים במוניות ובהסעות נוספות אכן חרג ויש לבצע שימוע.

 

 

הסעת עובדים מטרתה העיקרית הינה הקניית כלי הגעה קלים ופשוטים ועם זאת דייקנים ומסודרים לעובדי החברות השונות.

יש בכך גם מן העזרה בתחום זיהום האוויר ומניעת נסיעת רכבים רבים מזהמים וכן הורדה במספרי מקומות החנייה  והקלה משמעותית לעובדים המחפשים אחר מקומות פנויים.

 

 

 

נושאים קשורים:

 

הסעות עובדים בדרום , הסעות עובדים בבאר שבע , הסעות עובדים באשקלון ,הסעות ילדים באשקלון, הסעות עובדים באשדוד , הסעות עובדים בשדרות ,הסעות עובדים ברחובות , הסעות עובדים לחרמון

ביקוש הסעות עובדים , ביקוש הסעת עובדים חברת הסעות עובדים ,חברות הסעות עובדים ,הסעת עובדים ,הסעת עובד למקום עבודתו ,הסעות עובדים לים המלח,הסעות עובדים באילת,הסעות עובדים ערד ים המלח,הסעות עובדים תל השומר,הסעות עובדים רמב ם

 

קישור להרחבה של חוק הסעות עובדים המעודכן לשנת 2014 דעו את זכויותיכם.

לחץ כאן

 

 

 

 

 © 2013 David Yorke