צי כלי הרכב של חברת מטיילי נהורה

 

מטיילי נהורה בע"מ מסיעה את לקוחותיה ברכבי הסעות מיצרני הרכב המובילים בתחום ההסעים בישראל ובעולם (מרצדס, וולבו, פורד).

 

כלי ההסעה של החברה מגיעים על פי דרישתנו עם סטנדרט עיצוב וגימור גבוה ביותר , לנתינת שירותי הסעה נוחים ואיכותיים עבור כל לקוחותינו - עמידה בזמנים ונוחיות הנוסעים ברכב היא בראש סדר העדיפויות שלנו.

כלי רכב המעניקים שירותי הסעה במטיילי נהורה - לחברה 4 סוגים של כלי רכב:

*אוטובוס\מידיבוס - 34 עד 60 נוסעים

*מיניבוס - 17 עד 20 נוסעים

*מיקרובוס\מונית - 4 עד 16 נוסעים

*רכבי הסעת נכים עם מעלון - החל מרכב מעלון עם עגלה אחת ו8 מקומות ועד אוטובוס עם מעלון והמון מקומות ישיבה

אוטובוסים ומיניבוסים

 

 

לפרטים ותשובות מידיות - התקשרו עכשיו

 

 ◄ 054-4825122 ►

 

 

 

אוטובוס\מידיבוס

 

סוג הרכב הגדול ביותר מגיע עם מיזוג אוויר חדשני+טלוויזיה+מקרר+מערכת שמע מתקדמת כסטנדרט.

בנוסף ניתן להוסיף כתוספת  עם wifi אינטרנט אלחוטי [תוספת 15% ממחירון אוטובוס רגיל],אוטובוס עם מערכת קריוקי [תוספת 25% ממחירון אוטובוס רגיל] וכו'.

 

בנוסף ישנה אפשרות של השכרת מידיבוס -אוטובוס קצר יותר ובו 30-34 מקומות ישיבה. עלותו היא הפחתה של 10% ממחיר אוטובוס גדול רגיל.

למטיילי נהורה ישנם 12 כלים מסוג רכב זה והם מוחלפים ונקנים בחדשים אחרי 3-4 שנות שימוש על מנת לספק שירות הסעה איכותי חדיש.

 

 

מיניבוס

 

17 ועד 20 מקומות ישיבה מרווחים, המיניבוס נועד לשמש פתרון הסעה מהיר עבור מפעלים וארגונים שרוצים את שעובדיהם לא יטורטרו ומשך נסיעתם הביתה תהיה ארוכה יותר ומייגעת יותר - מה גם שבמיניבוס נוחות הנסיעה הינה הנוחה ביותר היות והוא ממעט להתנדנד במפגעי הכביש או בפסי האטה ונותן נחת למי שרוצה להניח את ראשו ולתפוס תנומה בעת הנסיעה. למיניבוס סוג נוסף בתוספת תשלום המותאם לטיולים ותיור פנים כמו הסעה משדה התעופה או חזרה משדה התעופה [כפי הנראה בתמונה], הסעה לחרמון ועוד, אשר מגיע עם אמבטיה לטיולים ונסיעות ארוכות. בחברת הסעות "מטיילי נהורה" 20 יחידות מסוג רכב זה וכולם חדישים ביותר ומוחלפים כל 3-4 שנים.

 

 

רכבי הסעה קטנים

 

מיקרובוסים 6 , 8 10 14 או 16 מקומות ישיבה \ מונית 4 מקומות ישיבה

 

סוג רכב זה מכיל 4-16 מקומות ישיבה ויוצר לספק פתרונות הסעה למוגבלים,אנשים מבוגרים,תלמידים וילדי גן ותלמידי חינוך מיוחד.

כמו כן מותאם גם להסעת עובדים כאשר כמות העובדים קטנה יותר מ20 אנשים והארגון שביקש את השירות מעוניין לחסוך בכסף  עד כמה שניתן עבור הסעה לתיירים מחו"ל,לארגונים,תלמידים , חיילים ,טיולים וכדו'.

לחברתנו יש 55 כלי רכב מסוג זה, אשר הנם חדישים ביותר בבעלות מלאה [שמוחלפים כל 3-4 שנים]  ועוד כ - 50 כלי רכב בבעלות משנית ובשותפויות עם קבלני משנה מורשים שעובדים תחת חסותה בשירות הסעה עצמאי.

 

 

אנו מומחים בהסעות עובדים - להלן השירותים והאזורים בהם ניתן שירות זה:

 

הסעות עובדים בבאר שבע, הסעות עובדים באשקלון, הסעות עובדים באשדוד, הסעות עובדים בשדרות, הסעות עובדים ברחובות, הסעת עובד למקום עבודתו, הסעות עובדים לים המלח, הסעות עובדים באילת, הסעות עובדים ערד ים המלח, הסעות עובדים תל השומר, הסעות עובדים רמב ם.

 

הסעות עובדים - כנס לכאן

 

 

 

 

 © 2013 David Yorke