שלוש סיבות מדוע לארגן הסעות לכנס שלכם

 

 

 

ארגון כנסים ואירועים מורכבים דורשים השקעה כבירה של משאבים, כסף, אנרגיה, כוח אדם ועוד. בדרך כלל אנחנו נשקיע כל מאמץ על מנת לפתור כל בעיה אפשרית בזמן אמת ולדאוג לכך שהאירוע שלנו יהיה על הצד הטוב ביותר. 

  

 

לשם כך, חשוב מאוד שנסיר מעלינו דאגות שניתן לפתור בסכום לא גדול. במקרים רבים ובמיוחד כשמדובר על לוקיישנים רחוקים או מסובכים, ארגון הסעות לאירועים יכול לחסוך מאיתנו שעות של עבודה וטרדות מיותרות לחלוטין. מפות הגעה מסובכות, מאות טלפונים המבקשים פרטים נוספים על הגעה למקום האירוע, ביטולים ספונטניים. כל הבעיות האלה יוכלו להצטמצם אם נשקיע בחברת הסעות טובה. נתאר בהמשך 5 סיבות עיקריות לשימוש בשירות הסעות לאירוע שלכם.

נגישות – הסעות יגבירו את מספר המשתתפים באירוע.

 

 

 

נגישות הוא עניין חשוב מאוד בכל תחומי השיווק. חשוב להנגיש את השירותים שלנו לקהל המיועד. במידה ואנחנו מארגנים כנסים מתעניינים. חשוב להפריח תירוצים ולגרום לכמה שיותר משתתפים להגיע. על מנת לעשות זאת, אנחנו נצטרך לעשות להם חיים קלים. במידה ונארגן למשתתפים הסעות חינם לאירוע, הסיכוי שמשתתפים רבים יותר יגיעו גדול בהרבה. חשוב להדגיש שפעולה זו תעבוד בעיקר אם מדובר באירוע מרוחק או במיקום מסובך (לא בתוך עיר עם כתובת מסודרת). כמו כן, פעולה זו יכולה לעבוד גם במקרה של אירוע לילדים נוער, גיל הזהב ולאוכלוסיות לא נגישות. אירוע בסופ"ש גם יכול להיות 

טריגר לארגון הסעות.

 

כמו כן, באירוע קוקטייל חגיגי, המשתתפים יוכלו לשתות וליהנות ולדעת שיחזירו אותם לביתם בבטחה.

דרכי הגעה – לפעמים כאב ראש אחד גדול.

 

כאנשים שעוסקים בתחום הפקת כנסים אתם בטח כבר הייתם בלוקיישן מספר פעמים ומוצאים את הדרך היטב. החלטתם לפרסם באתר שלכם ובפרוספקטים מפה (בדרך כלל לא מדויקת כל כך) של האזור עם פירוט של דרכי ההגעה. לצערנו לא הרבה משתתפים יבינו את המפה וירצו להתקשר ולקבל מענה אנושי. וכך אתם עלולים להיות מוצפים בים של טלפונים מיותרים של לקוחות כועסים שבסך הכל רצו לבוא לכנס שלכם.

 

כשהם יגיעו לאחר ההתברברות הם יהיו עייפות ואולי אפילו בתחושת אנטי. זה יהיה הזמן הכי לא נכון לעניין אותם במוצרים שלהם. אנו ממליצים במקרים של לוקיישנים מסובכים להשתמש בשירותי הסעות. האוטובוסים יאספו את המשתתפים בכנס במספר נקודות שיקבעו מראש ויביאו את המשתתפים עד פתח האירוע. הלקוחות יגיעו רגועים ושלווים לכנס, ואתם תרוויחו שקט תעשייתי ותוכלו לדאוג לדברים 

החשובים באמת.

 

 

 

 

בטיחות – נסיעה בטוחה עם נהגים מקצועיים

 

 

בטיחות זה עניין חשוב לכולנו. לעתים האירועים העסקיים שנארגן יסכנו את המשתתפים שלנו ואנו נצטרך להגן עליהם. לפעמים יסתיים הכנס בשעות מאוחרות, לעתים יהיו קוקטיילים מצוינים ויין חופשי. חשוב לנו מאוד שכל המשתתפים בכנס וכל הלקוחות שלנו יחזרו בבטחה הביתה. במידה ונשכיר את שירותם של חברת הסעות מקצועית המחזיקה צי אוטובוסים חדישים וממוזגים ועשרות נהגים אחראיים ומנוסים, נוכל לישון בשקט ולדעת שכל משתתפי האירוע חזרו הביתה בשלום.

 

 

נהורה דואגת לבטיחות בכלל תחומי שירותי ההסעה שלה:

 

בטיחות לכלי הרכב- השכרת אוטובוסים ומיניבוסים אשר עומדים בכל הקריטריונים ע"פ חוק.

 

בטיחות בתיירות - הסעות תיור תחת קפדנות בטיחותית.

בטיחות בטיולים ונסיעות ליעדים נבחרים - הסעה לקרית גת ,הסעה לחרמון, הסעה באר שבע ועוד.

בטיחות לעובדים -בהסעת עובדים לארגונים.

 

 

 

 

 

 

 

 © 2013 David Yorke