הסעות לטיולים כקבוצה

 

 

כאשר אנו מטיילים הקבוצה קטנה, בחיק המשפחה או חברים, ברכב אחד או שניים, פשוט וקל לנו לבחור באופציה הזמינה לנו ביותר – הרכב הפרטי שלנו. אולם לא תמיד יש ברשותינו רכב בכלל, או 

לא תמיד נרצה "לעשות קילומטראז'ים" על הרכב הפרטי שלנו, בשם "נהג החבורה".

 

לצורך כך, כפתרון לקבוצות גדולות ומאורגנות, הן בחיק משפחה מורחבת והן כקבוצת טיול או כיתה, רכב הסעות יכול להוות עבורנו פתרון מצוין.

 

תחילה, נבחן בכמה אנשים מדובר – לפיכך נדע איזה רכב אנו צריכים – ואן, מיניבוס, או אולי בכלל אוטובוס או שניים – כשמדובר בטיול בית ספר למשל. חברת ההסעות תמליץ לכם איזה רכב כדי לכם, בהתאם לכמות האנשים, אז ספרו היטב ובדקו את העניין מראש.

 

שנית, לאיזה איזור אנו יוצאים לטייל – צפונה דרומה, או אולי אנו עושים טיול ארוך וסובב סביב איזור נרחב? נבחן גם את העניין זה, ובהתאם לרצוננו תדע חברת הנסיעות באילו דרכים כדאי לנסוע, מהם זמני ההגעה המשוערים מנקודה אל נקודה, ובכלל – חברת ההסעות תחסוך לנו הרבה "כאב ראש" שבתכנון המסלול ובחינת דרכי ההגעה.

 

שלישית, כדאי בהתאם למסלול וזמני ההגעה שחברת ההסעות ציינה בעבורנו, לדעת מראש לכמה זמן אנו צריכים לשכור את שירותי ההסעה. אם מדובר למשל בטיול שנתי, ייתכן שנצטרך לשכור שירותי הסעה למספר ימים.

אם אכן מדובר בטיול האורך מספר ימים, כדאי לתכנן ולהזמין מראש מקום לינה בהתאם למיקום והעדיפות שלנו – נוכל לבחור ממגוון מלונות וצימרים בצפון, בדרום או במרכז, שיתאימו להעדפות שלנו ולכמות האנשים אשר נהיה. משבחרנו לנו צימר או מלון ללון בו, נוכל לישון בראש שקט ללא דאגות ממסלול הטיול שביום למחרת – חברת ההסעות תדאג להסיע אותנו ליעד אותו נבחר – ורצוי מראש כמובן.

 

 

אם כך, בחירת הסעה היא דרך טובה לטיול – תוכלו הן לנצל את זמן הנסיעה והן להגיע רעננים ליעד ומוכנים לטיול שלכם. מה גם שתוכלו לסמוך על חברת ההסעות בכל הקשור לנתיבי ההגעה. אז חסכו לעצמכם את תחקירי המפות, הפעלת הנווט ברכב וניסיונות צבירת שעות השינה שלפני הטיול – ושכרו לכם את שירות ההסעות הטוב ביותר לטיול הבא שלכם!

 

 

נהורה מספקת בנוסף אלה גם שירותים רבים בכל תחום ההסעות לכל דרישה:

הסעת עובדים - לחברות הייטק, ארגונים, חברות ועוד.

הסעת תיירים - ברמה גבוהה ואיכותית לכל צרכי התיור.

הסעות לטיולים - השכרות אוטובוסים כולל נהג.

נסיעות , לימי גיבוש,לימי עסקים, פעילויות מחלקתיות וגם נסיעות לחרמון.

הסעות בדרום, לאשקלון , אופקים , הסעות לקרית גת ועוד

 

 © 2013 David Yorke