? אילו שימושים אפשר למצוא לאוטובוס מושכר

 

 

כשבוחרים חברת הסעות, לא חסר במה לבדוק את החברה-מחירים, זמינות, בטיחות הרכב ועוד מכלול רחב של פקטורים בבחירה משמעותית זו. אך חשוב גם לשים לב שרכבים חדשים הנמצאים בבעלות חברת ההסעות מצביעים על מספר דברים חשובים. להלן הסבר על חשיבות העניין.

 

רכבים של חברות הסעות נוסעים הרבה קילומטרים, וזהו לא סוד. הרכבים גומעים קילומטרים רבים ועם זאת מגיע קילומטראז' שנתי גבוה במיוחד מעל הממוצע (15-20 אלף קילומטר בשנה הוא הממוצע). דבר זה גורם לשחיקה מוגברת ברכבים הללו, על אף שהם מצוידים במנוע דיזל אשר ידוע כמנוע המחזיק זמן רב יותר .

 

לא נדיר למצוא על הכביש רכבי הסעות הנמצאים על הכביש כבר 15-20 שנים. רכבים אלה אמנם נוסעים, אבל אלו רכבים הנמצאים בסבירות גבוהה יותר לתקלות, ותקלות אלו יכולות לקרות גם בזמנים שלא נרצה שיקרו, וזה בזמן הסעת העובדים למקום עבודתם, טיול או הסעה של תיירים שיכול להיתקע בעליות של ים המלח, או נסיעה לחרמון, הסעות אנשים לאירועי משפחה- סיטואציות שממש לא נרצה להיתקל בהן, ולהשאיר רושם רע על הנוסעים.

 

 

 

בנוסף, נעדיף חברת הסעות המחזיקה רכבים חדישים, בהנחה שהם מחזיקים רכבים חדישים כי הם יכולים להרשות זאת לעצמם בגלל זרימת הלקוחות אליהם, וכך הם ישמרו על סטנדרט גבוה של שירות ללקוח, מה שיועיל לחברות ופרטיים המחפשים חברות הסעות אמינה. הלקוחות ממשיכים לקנות מחברת המספקת שירות הסעות את השירותים שלהם כי החברה משקיעה בהסעות חדישות ותקינות עם מחזורי תיקון כסדרם, מבלי להתפשר. הכל על מנת לספק שירותי הסעה לכל הארץ , החל

מהסעה לקרית גת ועד לתל אביב וגם אילת.

 

עוד עניין שיכול להכריע את הכף לטובת חברת הסעות הוא גם עניין החיסכון- רכבים חדשים הם בעלי טכנולוגיות חדשות ומתקדמות בבטיחות, בצריכת דלק, רכבים חזקים יותר (סחיבה של מספר נוסעים ביתר קלות לעומת דגמים ישנים יותר של רכבי הסעה).

 

 

 

גם פינוקים לנוסעים בזמן הנסיעה הם לא פחות חשובים. למשל

במיניבוסים ואוטובוסים ניתן להתקין בשנים האחרונות נתב אלחוטי  (חיבור WIFI), מושבים מתכווננים, מדף קטן הנשלף מהמושב הקדמי לנוסע, המאפשר להניח עליו מוצרי מזון ושתיה לנוחיות הנוסע.

 

אם נסכם, נמליץ לכם על השכרת חברת הסעות למטרותיכם השונות מחברת הסעות המחזיקה רכבים חדשים ,אשר יפגינו בשטח אמינות ועמידות גבוהה יותר, ובעלי סיכוי קלוש לקלקול במהלך הנסיעה. תנו לנוסעים שלכם תחושת נוחות מרבית לפני שהם מגיעים ליעד שלהם, לא משנה מה הוא היעד.

 

 

רוצים לדעת כיצד לבחור בחכמה חברת הסעות לעובדים? לחצו כאן!

 

 

 

 

 

 © 2013 David Yorke