חתונה בטבע תחת כיפת השמיים – עצות שימושיות

 

כמה פעמים חלמתם להתחתן בצורה פשוטה, ממש כך תחת שמיים עם אלפי כוכבים בחורשה טבעית וקסומה. החלום משותף להמון זוגות הבוחרים לבסוף באולמות אירועים אך לכם אין כל כוונה לוותר על החלום. אם תבחנו את הדברים לעומק תגלו כי אפשר וגם כדאי להפיק חתונות בטבע, המשימה אינה מורכבת יותר בהשוואה להפקת חתונה רגילה כאשר יש לצדכם ישנו צוות מנוסה וההליך כולו מתבצע בצורה מסודרת ויעילה.

 

לקראת הפקת חתונה בטבע יש לקבל מספר החלטות, להבין את משמעות הדברים, לדאוג לסידורים מיוחדים ובעיקר, להתייעץ עם בעלי ניסיון. העוסקים בתחום מכירים היטב מתחמים מתאימים לאירוח אירועים בטבע, הם מכירים את טיב השטח, את התנאים במקום, את מזג האוויר ואת הסידורים הדרושים להבטחת אירוע תקין ומוצלח. שימו לב, אירועים בטבע המתקיימים במתחמים בהם נהוג לקיים אירועים קל הרבה יותר לתאם ולהפיק.

 

 

סידורים מיוחדים לקראת חתונה בטבע

 

א. הכנת המתחם לקראת האירוע (כולל עיצוב, העמדת חופה, השכרת ריהוט, השכרת תאי שירותים, שילוט ועוד).

ב. שכירת נותני שירות מתאימים תוך השמת דגש על תאורה, מוזיקה ושימוש בגנרטורים.

ג. שירותי הסעות לאורחים אל מקום האירוע, בחינת סידורי החנייה במקום והסדרת שבילי גישה נוחים. בכדי להבטיח את הגעת האורחים למתחם האירוע בצורה הנוחה ביותר מומלץ יהיה לתאם סידורי הסעות מקצועיים.

ד. התאמת קונספט האירוע מהפרטים הקטנים ועד לפרטים הגדולים לתנאים הקיימים במתחם החיצוני.

ה. יש לזכור להסדיר פוליסות ביטוח מתאימות בעבור האירוע.

 

 

איך להכין את המתחם לקראת החתונה?

 

מתחמים שונים מביאים עמם עבודות הכנה בהיקף שונה, אם תבחרו במתחם דשא מסודר לא תהיינה הכנות רבות. לעומת זאת, אם תבחרו בחוף ים בתולי או חורשה ביער בהם לא מתקיימים אירועים באופן קבוע יהיה עליכם להשקיע משאבים בהכנת המתחם לקראת האירוע. שימו לב, הפקת חתונה בטבע דורשת קבלת אישורים מתאימים, אם שכרתם צוות הפקה הנושא יטופל בעבורכם, אם החלטתם להפיק את האירוע בעצמכם יש לפנות אל הגורמים המתאימים ולקבל את האישורים.

מתחמי טבע אשר אינם כוללים תאי שירותים מסודרים, ברז מים או חיבור חשמל דורשים גם כן היערכות מתאימה. אל דאגה, את כל הציוד הדרוש לכם ניתן יהיה לשכור. הקדימו לשכור מספיק תאי שירותים ניידים הכוללים גם ברזי מים ותנאים הולמים, את עצמת הגנרטורים תקבעו תוך התייעצות עם נותני השירות שלכם, הגנרטורים עתידים לשמש להפעלת גופי 

תאורה, ציוד הקייטרינג, ציוד צילום, ציוד סאונד ועוד.

 

 

 

 

 

 

עיצוב החופה בחתונות בחיק הטבע

 

זהו השלב בו תוכלו לחייך חיוך רחב בידיעה כי צפויה לכם חופה רומנטית ויפה להפליא, המרחבים הירוקים, השמיים הכחולים והצמחים הירוקים יהפכו את הרגע המרגש שלכם מדהים עוד יותר. את החופה כדאי יהיה לעצם בסגנון טבעי תוך שילוב של נרות, פרחים ושאר אלמנטים מעולם הטבע. שימו לב, יש להתאים את סגנון העיצוב למזג האוויר הצפוי ביום האירוע, כדאי לזכור לבחור בחומרי גלם עמידים בימי הקיץ החמים.

 

 

נהורה מספקים בנוסף לשירות הסעות לאירועים וחתונות,גם שירותי הסעת עובדים לפי דרישת חברות וארגונים שונים

בנוסף - כל השירותים הכוללים לשביעות רצון הלקוחות

הסעות תיירים  בדגש על איכות ,יוקרה, פינוק ומקצועיות

השכרת אוטובוסים לטיולים ולכל צורך

נסיעות לחרמון, לימי כייף, ימי גיבוש,  הסעות לדרום ,הסעה לקרית גת ועוד

 

 © 2013 David Yorke