השכרת אוטובוס - השכרת אוטובוסים

 

מבצע מטורף! רק דרך האתר - מתחייבים למחיר הזול בארץ בהשכרת אוטובוס! במטיילי נהורה לוקחים הצעה של כל מתחרה -משווים אותה ובנוסף אתם מקבלים 10% הנחה נוספת במחיר! * 

 

 

 רוצים להשכיר אוטובוס? לפרטים ותשובות מידיות - התקשרו עכשיו

 

 054-4825122 

 

 

השכרת אוטובוס

 

השכרת אוטובוס – למי זה מיועד?

 

השכרת אוטובוס היא הדרך המשתלמת והנוחה ביותר בימינו להסעת נוסעים, השכרת אוטובוס יכולה להיות לצורך הסעות תלמידים, הסעות לאירועים או להבדיל הסעות ללוויות,שמחות או אירועים מיוחדים.

 

השכרת אוטובוס נפוצה במיוחד במערכת החינוך לצורך טיולים שנתיים לתלמידים, טיולים יומיים ,הסעות עובדים, טיול לקברות צדיקים, וכמובן אם הנכם חפצים בטיול משפחתי גדול ,השכרת אוטובוס הוא הדבר הנכון ביותר עבורכם.

 

השכרת אוטובוס - יתרונות

 

השכרת אוטובוס מוזילה את מחיר הנסיעה,ככל שיש יותר נוסעים, ההוצאות נמוכות יותר, אין צורך לשלם סכומי עתק על הוצאות הדלק והחניה, השכרת אוטובוס חוסכת זמן ויזע בפקקים, הנוסעים מגיעים רגועים רעננים ולא תשושים ועייפים מהנסיעה,השכרת אוטובוס עדיפה על פני נסיעה ברכב פרטי, האוטובוס מרווח יותר והנסיעה נוחה יותר, יש זמן לגיבוש משפחתי או קבוצתי וכך עצם הנסיעה הופכת לחוויה .

יתרון נוסף ומהותי בהשכרת אוטובוס הוא כאשר יש אירוע משפחתי במשפחה ויש אפשרות לאסוף מספר רב של אורחים בנקודה אחת ומשם להסיע אתכם באוטובוס אל מקום האירוע. דבר זה יעזור לכם רבות בכך שלאורחים לא יהיה צורך במציאת מקום האולם, עצם זמן הנסיעה שיעייף את האורחים,אפשרות ליהנות מהאירוע ללא הגבלות ולאחר מכן להחזיר את כולם בשעה שתהיה סבירה עבור כולם. עבור מקרה שכזה, נציע לכם אפשרות להשכיר אוטובוס במחירים הטובים ביותר בשוק, פשוט כי אנחנו שוברים את התחרות!

 

צור קשר השכרת אוטובוס

השכרת אוטובוס - מדוע דווקא עם מטיילי נהורה?

 

השכרת אוטובוס במטיילי נהורה נותנת למשכיר שקט נפשי, אצלנו נושא הבטיחות הוא הראשון בסדר העדיפויות. תקינות הרכבים היא מעל הכול. בהשכרת אוטובוס דרכנו תמצאו אישורים חתומים מקצין בטיחות מוסמך המעידים על טיפול ובדיקת הרכבים בתדירות גבוהה.

*רק אצלנו תקבלו את התמורה הגבוהה לכסף שלכם אוטובוסים חדישים עם אישורים במחירים של "חאפרים" או קרובים מאד לזה.

 

אם חשבתם שלהשכיר רכב זה דבר נחמד מאין כמוהו, חכו שתראו מה זה להשכיר אוטובוס!

השכרת אוטובוס היא חוויה לא רגילה שטומנת בחובה שפע של רגעים מיוחדים שמשאירים טעם של עוד. שיחת טלפון אחת בלבד ויש לכם אוטובוס מושכר במיוחד לפרויקט הנסיעה שלכם.

 

השכרת אוטובוס אף פעם לא מגיעה לבד. היא מגיע יחד עם נהג! אם כבר משכירים אוטובוס – אז עד הסוף. לא צריך רישיון מיוחד או ביטוח מסוים, הכל כלול.מה שנשאר זה רק לדאוג לכל הנוסעים וקדימה לדרך!

 

כדי להגיע ליעדים מרוחקים – נוסעים. אבל בשביל לנסוע באמת, בחוויה שלמה של קולות ,צלילים ואנשים – יש דרך אחת מומלצת במיוחד. השכרת אוטובוס! כבר אין דממה ושקט של שני אנשים הנוסעים לבד, אלא תקשורת, שיחה ושמחה של כמה עשרות נוסעים מחויכים.

 

 

השכרת אוטובוס - אבזור בטיחותי

 

חברת הסעות מטיילי נהורה - בטיחות זה אנחנו

 

כל אוטובוסי החברה מצוידים בחגורות בטיחות ובפנסים מיוחדים על פי חוק, למטיילי נהורה המספקת שירותי השכרת אוטובוס ישנם אישורים מיוחדים להסעת נוסעים באוטובוס ממשרד התחבורה , וכמו כן מטיילי נהורה בעלת רישיון לניהול חברת הסעות בישראל ומתן שירותי השכרת אוטובוס.

 

דברים שחשוב לדעת כאשר מזמינים שירותי הסעות ושרותי השכרת אוטובוס הוא רמת הנוחות באוטובוס המושכר, אנו במטיילי נהורה משקעים בתחזוקת כלי הרכב בנוחיותם ובטיחותם. אנו מעמידים לרשות נוסענו בעת השכרת אוטובוס סטנדרטים גבוהים במיוחד כאשר בכל אוטובוס תמצאו: מקרר, די.וי.די, טלוויזיה, מזגן ומצלמות בטיחות.

 

כאשר בוחרים חברת השכרת אוטובוס צריך לזכור שהבטיחות היא ערך עליון, בטיחות הנוסעים מוטלת חברתנו ועל נהג האוטובוס אשר צריך להיות ערני לזמן ממושך ,אחראי, ובעל ניסיון בהכרת הכבישים.

 

בחברה גדולה כמטיילי נהורה המספקת שירותי השכרת אוטובוס כבר עשרות שנים , תמצאו נהגי הסעות אוטובוסים מיומנים ,מסורים ובעלי ניסיון רב על הכבישים. בהשכרת אוטובוס דרך מטיילי נהורה, אתם מקבלים שירות אמין ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר והנאה מנסיעה בטוחה ורגועה.

 

  

 

 

הערות:

כל ק"מ נוסף ושעת השכרה נוספת יחושבו לפי סוג הרכב.

המחירים אינם כוללים מע"מ.

במידה ותהיה עלייה בחניונים וכבישי אגרה הם הינם באחריות תשלום לקוח.       

 

*10% הנחה תינתן מול הצעה כתובה וחתומה של החברה המתחרה,מוגבל לאזורי מרכז ודרום בלבד.

*להזמנות או מידע נוסף התקשרו עכשיו 

 

למידע מידי - 054-4825122 

מטיילי נהורה שירותי השכרת אוטובוס לכל מטרה ויעד, שירותי משרד - 08-6848841 שלוחה 2

 

מאמרים ונושאים קשורים -אוטובוסים,השכרת אוטובוס,מיניבוס,חברות הסעות ועוד...

 

שירותי הסעות

 

מה עומד מאחורי המילה שירותי הסעות? ואיך הדבר בא לידי ביטוי בשימוש לצרכי החיים היומיים של כל אחד ואחד מאתנו.

להמשך לחץ כאן >

 

השכרת אוטובוס , שירותי הסעות , מיניבוס להשכרה , חברות הסעות , השכרת מיניבוס , חברות הסעה , אוטובוס להשכרה , הסעות וטיולים , השכרת אוטובוסים ,

אוטובוסים להשכרה , השכרת אוטובוס מחירים , השכרת אוטובוס לאירוע , שירותי הסעה , השכרת מיניבוסים , הסעות לחתונות , הסעת עובדים, השכרת אוטובוס לחתונה , הסעת תיירים, השכרת אוטובוס לטיול ,שרותי הסעות ,הסעה לחרמון, השכרת אוטובוס ליום, השכרת אוטובוס תיירים , השכרת אוטובוס למסיבה , הסעות מיניבוסים,השכרת אוטובוס,מיניבוס להשכרה,השכרת מיניבוס,אוטובוס להשכרה,השכרת אוטובוסים,השכרת אוטובוס למסיבה,השכרת אוטובוס תיירים,השכרת אוטובוס השוואת מחירים,השכרת אוטובוס למפעלים,השכרת אוטובוסים לטיול חברה,השכרת מיניבוסים לטיול גיבוש עסקי,השכרת אוטובוס מחירים, אוטובוסים להשכרה, השכרת אוטובוס לאירוע, השכרת מיניבוס מחירון, השכרת אוטובוס לחתונה, השכרת אוטובוס לבר מצווה, השכרת אוטובוס לכותל, השכרת אוטובוס תל אביב, השכרת אוטובוס ליום שלם, השכרת אוטובוסים לפי ק"מ, אוטובוס להשכרה מחיר יומי,השכרת אוטובוס ליום, השכרת אוטובוס לטיול, השכרת אוטובוס מחיר,השכרת אוטובוסים לאירועים, השכרת מיניבוסים, השכרת מיניבוס מחיר, עלות השכרת אוטובוס, הזמנת אוטובוס לאירוע

 

 

 

 © 2013 David Yorke