חברת הסעות נהורה

שירותי הסעות | שירות הסעות

 

 

שירות הסעות כיצד ניתן למצוא חברת הסעות טובה באזור מגוריכם?

 

 אז אתם מחפשים חברה טובה שמספקת שירותי הסעות  ראשית כל מה שמומלץ ורצוי לעשות הוא לברר מעט עם חברים, מכרים או סתם אנשים המבינים בענף התחבורה ולהם יד בדבר מי הן 5 החברות הסעות המובילות באזור בו אתם גרים.

 

לדוגמה - במידה והינכם גרים בתל אביב והנכם שייכים כמובן לאזור המרכז הכללי מה שאתם צריכים לשאול הוא למשל נהג אוטובוס או משאית בחברה ציבורית שמכיר את ענף התחבורה מי לדעתו הם 5 החברות המובילות בנושא -שירותי הסעות הלוא הוא הנושא עליו אתם מתעניינים.

חבר או מכר מהענף יידע לתת לכם שמות מובילים באזור הזה ללא ספק.

 

 

 לפרטים ותשובות מידיות - התקשרו עכשיו

 

 054-4825122 

 

לאחר שמצאתם את 5 החברות המובילות במתן שירותי הסעות אתם צריכים לברר האם לחברות אלו ישנם את הרישיונות התקפים לביצוע שירותי הסעות ממשרדי הממשלה שמטפלים בנושא זה-אלו בעיקר משרדי התחבורה ומכון התקנים הישראלי.

 

 צרו קשר בטלפון

 

אילו רישיונות צריכים להיות לחברה המספקת שירותי הסעות?

 

חברה שמספקת שירותי הסעות צריכה להיות בעלת אישור מרשם החברות ואישורי ניכוי מס קודם כל מכיוון והינה חברה הרשומה ברשם החברות הישראלי והיא חברה בע"מ לכל דבר ועניין.

 

שנית, היא חיבת להיות חברת הסעות והחברה חייבת להיות בעלת "רישיון להפעלת משרד הסעות" ממשרד התחבורה וכל כלי הרכב שלה חייבים להיות עם "אישורי הפעלה" בתוקף גם כן ממשרד התחבורה.

חברה מקצועית לשירותי הסעות חייבת להחזיק קצין בטיחות מוסמך אשר יעבוד אצלה במשרה מלאה או לפחות בחצי משרה אן מדובר בחברה עם פחות מ50 כלי רכב בטיפולה ותחת שמה.

 

חברת הסעות מקצועית לשירותי הסעות חייבת להיות גם עם תו תקן ניהול איכות איזו 9001 הניתן ממכון התקנים הישראלי לכל חברה גדולה ומכובדת,וכמובן תקן איזו 9301 הניתן ממכון התקנים הישראלי לחברות גדולות ומכובדות הנקרא "תקן בטיחות"

 

 

מטיילי נהורה– שירותי הסעות מובילים

 

 

בחרתם בהסעות "מטיילי נהורה" או למשל באחד משירותינו הסעות עובדים? אתם יכולים להיות רגועים. עם וותק של 20 שנה וגב כלכלי חזק מטיילי נהורה מובילה בתחומה באזור השפלה והדרום.

 

כבר 20 שנה אנו מקפידים בהצלחה על מצוינות בתחום ההסעות, ומאמצים את כל חידושי הטכנולוגיה והנדסת האנוש כדי שתוכלו לקבל שקט תעשייתי למפעלכם לאירגונכם או לבית ספרכם,וליהנות משירותי הסעה נוחים, בטוחים ונעימים להסעות קבועות של עובדים חיילים תיירים, או תלמידים..

 

לזכותנו עומדות 20 שנות הניסיון והמוניטין העשיר שלנו בהסעות תיירים, הסעות עובדים והסעות תלמידים בכל רחבי הארץ.

 

 

שירותי הסעות vip

 

הסעות VIP  הן הדרך הטובה ביותר למי שמחפש לפתרונות הסעה עבור אורחי כבוד, נציגים שונים , אח"מים שרות זה מתאים גם למי שרוצה לחוות חווית פינוק יוצאת דופן.

הסעות ה VIP הן הסעות שמטרתן העיקרית הינה הסעה ברמת השירות והאיכות הגבוהים ביותר הקיימים.

מחפשים פתרון יצירתי עבור יום מיוחד? יום הולדת? יום נישואין? הסעות VIP - פתרון יצירתי ליום כייף שכולו חוויה.

יש לכם אורח חשוב שהגיע מחו"ל? מחפשים פתרון הסעה ראוי עבור בכירים? יש לכם אורחים קבועים המגיעים דרך קבע לצורך עסקים?

 

שירותי הסעות VIP מאפשרים לכם להוריד את הלחץ ולספק את השירות הטוב ביותר שאפשר להציע לאנשים החשובים לכם.

להמשך המאמר על שרות הסעות יוקרתי זה לחץ כאן >>>

 

 

שירותי הסעות?

 

כן - שירותי הסעות .

 

הם יכולים אפילו לעזור לכם להוריד עלויות,לשפר את חווית הטיול שלכם משמעותית וכמובן לתת לכם ערך מוסף שלא ניתן לפקפק בו.

 

שירותי הסעות של חברת נהורה הדרך הקלה, הפשוטה והמהנה ביותר עבורכם לצאת לחווית טיול/אירוע/יום גיבוש ועוד.

 

 

בין מגוון הנושאים שחברת נהורה מספקת שרות ניתן למצא את השירותים הבאים :

 

  • שירותי הסעות לאירועים - שרות הסעה לכול אירוע ,מסיבה ,טייול לחגיגית אירוע לעובדים ,לחברות ,לבתי ספר וכו.
  • שירותי הסעות לחתונה - שרות הסעה לאורחים של החתן והכלה ,הבאת האורחים אל החתונה וחזרה מימנה בשלום ,שרות הסעה בלימוזינה מפוארת לחתן וכלה.
  • שירותי הסעות לחילים - שרות הסעה למפגשים ,אירועי יחידה ,לבסיסים ,לטייולים ולכול שרות הסעה נוסף שנתבקש ע"י הצבא.
  • שירותי הסעות לעובדים - הסעות עובדים שרות הסעה וותיק של החברה נותנים לעובדים את השקט הנפשי בנסיעה בטוחה לעבודה ובחזרה אוטובוסים נוחים ונהגים אדיבים.
  • שירותי הסעות לתייריםשרות ברמה של vip שרות הסעה לתיירים משדה התעופה נתב"ג למלון ובחזרה,עמידה בזמנים ודאגה שהתייר יגיע בנוחות ובזמן לטיסה ,בנוסף אנו מספקים שרות הסעות לתיירים המלוה אותם במשך שהייתם בארץ לטיולים וגם שרות הסעה צמוד לקבוצות מאורגנות .
  • שירותי הסעות לתלמידים - שרות הסעה חביב במיוחד על הנהגים הוותיקים שלנו הדואגים לבטיחות הילדים של כולנו בדרכם לבית הספר ובחזרה.
  • שירותי הסעות לחרמון - שרות הסעות לטיולים לחרמון הנעשה בשני אופנים עיקריים האחד הסעת טיולים מאורגנים לחרמון כעשר אנו מספקים נהג ואוטובוס לכול הטיול,והשרות השני שאנו מצעים בדרך כלל בעונת הסקי הוא הסעה יזומה שלנו האוספת טיילים הרוצים לעלות לחרמון מנקודות איסוף קבועות [ויזומות /משתנות לפי דרישה] הסעה לחרמון ובחזרה עם סגירת האתר כך שלכם לא נותר רק להינות מהחרמון עצמו ולנוח בדרכים בשלווה ,וגם לחסוף בדלק ועצבים מהנסיעה הארוכה.
  • שירותי השכרות אוטובוסים -פתרון מושלם לפרויקטים וטיולים גדולים עבור אירגונים חברתיים,פרטיים ועסקיים כאחד. שכירות האוטובוס כוללת נהג על מנת להשלים את החבילה ולספק פתרון הסעה מושלם ובטוח להסעת עשרות אנשים ויותר.

 

 

אז למה שירותי ההסעות "מטיילי נהורה" דווקא? הזמינו ותראו! 08-6848841

 

  •  למה אנחנו?-שקט תעשייתי-אוטובוסים מיניבוסים ומיקרובוסים חדישים.
  • למה אנחנו?-מחירים משתלמים מאד ותמורה גבוהה לכספכם.

 

 

שירותי הסעות נהורה סיכום

  

בכדי למצוא חברת  הסעות טובה ראשית יש לברר עם קרוביכם על חברות טובות בענף ההסעות וכמובן לאחר מזה יש לבחור 5 חברות טובות ולבקש מהם רישיונות הפעלה ואישור רשם החברות וניכוי מס ולאחר מזה את תווי התקן 9001 ו9301 הניתן ממכון התקנים.

חברה המספקת שירותי הסעות ומובילה בתחומה תדע לשלוח אליכם את כל האישורים הנדרשים ברגע.

 

תגיות ונושאים קשורים:

הסעות אוטובוסים,מיניבוס הסעות,חברת הסעות,חברות הסעות,הסעה,שרות הסעה מקבילה לשרות הסעות אגד,שרות מוניות,שרות הסעה לשדה התעופה,שירותי מוניות ספשל,שירותי הסעות לנתב ג,שירותי הסעות לים המלח,שירותי הסעות מירושלים,שירותי הסעות לשדה התעופה,

 

למידע מידי - 054-4825122 

לשיחת יעוץ בנושא שירותי הסעות, הצעות או המלצות על שירותנו התקשרו עכשיו ל-08-6848841 שלוחה 2 ונציגת ההזמנות שלנו תענה על כל שאלה ותשמח להעניק לכם הצעת מחיר

 

 

 השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם מטיילי נהורה

 

 

 תעודות הסמכה איזו 9001+9301

 

 

לשיחת ייעוץ בנושא שירותי הסעות, הצעות או המלצות על שירותנו התקשרו עכשיו ל-08-6848841 שלוחה 2 ונציגת ההזמנות שלנו תענה על כל שאלה ותשמח להעניק לכם הצעת מחיר

 

 © 2013 David Yorke