מוניות בשדרות - מונית בשדרות, מוניות שרות בשדרות - מוניות ספישל בשדרות = חברת מוניות נהורה בשדרות

 

 

מוניות בשדרות - מוניות נהורה בדרום

 

מוניות בשדרות – המוניות של נהורה נמצאות באופן מתמיד גם בשדרות כדי לספק לתושבי העיר את השירותים החשובים של הסעה במונית מסביב לשעון. בשיחת טלפון קצרה – נשמח לספק לכם את המונית לה אתם זקוקים והכל במהירות ובאיכות. אנו  מספקים מוניות לכל שמונת השכונות של שדרות לכל דורש.

שיחת טלפון קצרה ואנחנו אצלכם על מנת שגם אתם תוכלו ליהנות משירות ייחודי ומקצועי עבור המונית שלכם.

 

 

להזמנות צלצלו עכשיו או צרו קשר – מוניות נהורה בשדרות לשירותכם – 08-6848841

 

 

מונית בשדרות מאז ועד לימנו אנו

 

המונית הישראלית בשונה ממוניות העולם כולה על טהרת הצניעות. היא אינה צעקנית וצהובה, אינה עטופה בקישוטים ומדבקות אך עם זאת היא מהירה, שירותית ומהנה לנסיעה ונהיגה. במדינות העולם השונות המונית בעלת מראה בולט וצעקני הרבה יותר, כך למשל ניתן לראות למרחוק את המוניות הצהובות של אמריקה, ומדינות רבות נוספות המשתמשות בצבע זה עבור מוניותיהם. בעבר, עגלות חמור או סוס נהגו לבצע נסיעות עם בני אדם והפכו אט אט לכלי רכב ,מהמיושנים ועד לחדשים של שנות האלפיים.

מוניות בשדרות משויכות מן הסתם לדור המוניות החדש כמו רוב המוניות המתניידות על כבישי הארץ.

 

 

 

הביטחון במונית

 

המוניות מוכרות לכולנו ככלי רכב לגיטימי ומוכר, אולם חשוב לדעת שגם כלי רכב שכזה דורש תשומת לב מרבית בנסיעת מונית במדינות זרות.

מדינות עולם שלישי אינן מפותחות ובעלות אמצעי בטיחות המוכרים לנו ממדינות מערביות ומפותחות. למרות שברוב המדינות התיירות לא צריכה להיות בעיה, אולם, חשוב לקחת כמה נקודות חשובות בחשבון.

נסיעה במקום זר בשעות החשכה מעלה את סבירות הסכנות במונית במיוחד כאשר תופסים מונית ברחוב שאינה מוזמנת מראש ואין עליה שום מעקב. זאת ועוד, נסיעה על מוניות מקומיות כמו ריקשות למיניהן, או דו גלגליים כמו בווייטנאם למשל, דורשות זהירות מרבית. מומלץ לא ללכת למקומות שממליצים נהגי המוניות עד כדי כפייה. מקומות אלה משלמים לבעלי המוניות אחוזים כדי שיביאו תיירים – גם אם המוצר לא ממש איכותי בלשון המעטה או אפילו מזויף.

מומלץ אם כן להזמין טלפונית את המונית, או באין אפשרות, פשוט להימנע מנסיעות בשעות מאוחרות ובמוניות פתוחות.

 

 

מוניות ותעריפים

 

גם מוניות בשדרות כמו כל המוניות ברחבי הארץ מוגדרות לתשלום לפי מחירון קבוע.

שעות היום והלילה משנים את תעריף העלות בנסיעה במוניות באופן משמעותי, כאשר הנסיעה במוניות בשעות הלילה יקרה משמעותית וכמעט כפולה במחיר.

נסו לחשב את זמני הנסיעה שלכן כך שיתבצעו בשעות היום וכך תוכלו לחסוך הוצאות במידת האפשר. זמני המתנת המונית גם מעלה את העלות הכללית, וכך גם כמות של שלושה אנשים וכן תוספת של זיווד.

המונית אומנם מוגדרת בתשלום המשתנה בהתאם להגדרות, אולם יכולת המונית להשתחל ולהגיע מהר ובקלות לכל יעד, ללא שום עצירות דרך ועיכובים מיותרים – הופכים את המונית למהירה ביותר בתחומי ההסעה השונים - במיוחד מול תחבורה ציבורית.

 

את שירותי המוניות של בשדרות נשמח לספק גם עבורכם ובכלל לכל אזור הדרום הכולל את באר שבע, אופקים ועוד. בשיחת טלפון תוכלו להזמין את המונית שלכם לכל מקום ולכל צורך ,לכמות גדולה של נוסעים או קטנה, למונית מיוחדת או רגילה.

 

 

להזמנות צלצלו עכשיו / צרו קשר – מוניות בשדרות לשירותכם – 08-6848841

 

מוניות נהורה –כאן בשבילכם עם מוניות בכל המקומות:

 

מוניות לאירועים – לאירועים בלתי נשכחים במיוחד בשבילכם.

מוניות לעובדים – עובדים מגיעים בזמi לעבודה - זה אפשרי.

מוניות לתיירים –טיולי תיירות בכלל חלקי הארץ.

מוניות לחרמון – טיולי חרמון וסקי לסופ"ש ואמצע השבוע.

שירותי מוניות – מוניות בהתאמה אישית.

 

מוניות נהורה ראשי ►      > לדף הבא >> מוניות ברמלה

 

 

 © 2013 David Yorke