השכרת אוטובוס ליום שלם

 

השכרת אוטובוס ליום שלום מהווה את אחד הפתרונות הרלוונטיים ביותר כיום והמקובלים כדי להוציא קבוצת אנשים בבטחה ונוחות ליעד מוגדר.

 

חברות שונות וארגונים גדולים, הנדרשים לעמוד בתקנות בטיחות וכן בתי ספר ומוסדות שונים, משתמשים באופן קבוע בשירותי האוטובוסים על מנת לצאת לטיולים וימים עיון/גיבוש וכדו.

אוטובוסים לשכירות מאפשרת לארגונים שונים לעמוד בכל הדרישות על פי חוק. מבחינה בטיחותית, חברת הסעות נדרשת בעמידה בדרישות תעבורה מוגדרות ובדיקות תקופתיות. כאשר חברה עומדת בקריטריונים אלו, גם חברות גדולות יכולות להיות בטוחות וסמוכות שהן מקבלות שירות ממקור אמין ובטיחותי שישמור על עובדיהם ויספק את השירות ההולם ביותר מבחינה חוקית ושירותית.

 

 
 

 

 

השכרת אוטובוס ליום שלם כצ'ופר

 

 

השכרת אוטובוס אינה רק פתרון מוגדר לארגונים גדולים או למוסדות ציבוריים ופרטיים כפי שמוכר לכולנו. השכרה של אוטובוס או מיניבוס מהווה פתרון יעיל ומהיר גם עבור קצות חברים, משפחה, שותפים המעוניינים לצאת למקום כלשהו כבילוי או כיום עבודה ללא כל צורך התעסקות בניווט, נהיגה וכל המשתמע מכך.

האוטובוס מבטא פתרון מושלם בהיותו מספק לא רק זמן מנוחה מקסימלי, אלא בעיקר יכולת גיבוש והנאה מלאה מתוואי הדרך, דבר שלא מתאפשר כאשר נוהגים באופן ישיר.

 

אוטובוס כגורם בטיחותי

 

האוטובוס אינו מהווה רק פתרון עבור כמות אנשים גדולה. הוא מאפשר גם את הדרך הבטוחה ביותר לנסיעה משותפת.

כאשר קבוצת אנשים גדולה מתכננת להגיע ליעד מסוים, נסיעה משותפת עלולה להיות מסוכנת. הסיבה נעוצה בנסיעה של מספר רכבים בטור. נסיעה זו לא פשוטה ומצריכה נהגים בעלי מיומנויות נהיגה שונות להתנהל בקצב של המוביל. דבר המסוגל לגרום לתאונה חס ושלום. זאת ועוד, נסיעה שכזאת מצריכה קשר רציף בין הנהגים וריכוז הנהיגה נפגם. הנהג נדרש לפעול בכמה מישורים של קשר עין, נהיגה, קשר מילולי ועדכון שוטף.

נסיעה שכזו דורשת מאמץ ניכר ואחרי נהיגה כזאת, העייפות לא תאחר לבוא. דבר, שיעיב על ההנאה או יכולת הקשב בפעילות המתוכננת עצמה.

 

נסיעה להנאה ולא למאמץ

 

בסופו של יום, כאשר רוצים להפיק את המיטב מכל אירוע, צריך גם לטפל בכל הלוגיסטיקה שמסביב על מנת להבטיח אפקטיביות ביכולת ההנאה מיום גיבוש או אירוע.

לעיתים נוטים לוותר על הסעה מתוך חוסר ידיעה עד כמה יש בה כדי להשפיע על התוצאה הסופית.

פתרון האוטובוס לא רק שיפנה את כל העוסקים בדבר באירוע נטו, אלא יאפשר מתן תשומת לב מקסימלי ללימוד, הוויה משותפת, נוחיות, שלווה ועוד ועוד.

 

השכרת אוטובוס ליום האחד היא שלם היא לא פינוק או מותרות, אלא פתרון מושלם כדי להפיק את המיטב מיום פעילות מכל סוג.

למידע נוסף על השכרת אוטובוס לחצו כאן

 

 

להזמנות צלצלו עכשיו "מטיילי נהורה בע"מ-פתרונות תחבורה מתקדמים" 08-6848841 שלוחה 2.

 

 © 2013 David Yorke