הסעות לחרמון מבאר שבע

 

הסעות לחרמון מבאר שבע הן היום הטרנד המוביל שיאפשר לכם להגיע בדרך הכי טובה שיש ליום שכולו חוויה מהסרטים באתר החרמון.

 

החרמון, הינו ההר הכי גבוה במדינת ישראל, והוא זה שמהווה את המקום היחיד בארץ שבו ניתן ליהנות מכל הקשור בספורט חורף באתר אחד.

אתר החרמון נהנה מאתר מוגדר עבור מסלולי סקי, סנובורד, החלקות  והנאה בחייק המשפחה עם מזחלות.

באתר החרמון תוכלו ליהנות מכמויות של שלג בתקופות החורף הקבועה, למרות שישנם חורפים שאינם מספקים כמות שלג מספקת ולעיתים פתיחת האתר אינה מתאפשרת.

 

 
 

 

 

 

למה צריך הסעות לחרמון מבאר שבע?

 

כל מי שהיה בחרמון זוכר את העומס ,התורים הארוכים, הפקקים וכלי הרכב  העולים בעצלתיים במעלה החרמון עד הגעה לאתר.

הסיבה למצבים אלו נובעת מעונת שלג קצרה. רבים ממתינים לפתיחת אתר ולשלגים בעלי כמות ראויה על מנת  ליהנות מגלישה משוגעת וחלקה למשעי על מצע של שלג רך.

כאשר מדובר על תקופת חורף קצרה בשילוב עם האתר יחידי שבו ניתן לקבל שירותי סקי מסודרים, ללא ספק שעומס יהווה חלק בלתי נפרד מהחבילה.

העומס בעצם מביא נסיעה ארוכה ומתישה לאתר עצמו, וגם פקקים במעלה ההר . שעות הנסיעה הלא פשוטות נוסעים המגיעים מבאר שבע ומהדרום מצטברות לעייפות וקושי ועייפות בפרט בחזרה אחרי יום גדוש פעילות.

 

בטיחות בהסעה לחרמון מבאר שבע

 

גולשים המגיעים לחרמון, כמעט תמיד יישארו יום שלם לניצול מקסימלי של שהותם באתר.

הוסיפו לכך את שעות הנסיעה הנסיעה המוקדמות בבוקר, כולל התארגנות עם  הילדים, גלישה הוא הליכה  ותקבלו שילוב של תשישות מתקדמת  עם נסיעה חזרה בלילה, על כביש עקלקל וחלק.

אפשר לעשות זאת אחרת.

 עם הסעה מאורגנת לחרמון מבאר שבע תוכלו ליהנות מהנאה מלאה ומנוחה עם חברים או בני  משפחה ,תוכלו ליהנות מהדרך ולהגיע הביתה רעננים או פשוט עפוצי שינה טובה. למה לא ליהנות בדרך החזרה או לראות את הנוף כל הדרך  הביתה?? זה פשוט מחייב.

זאת ועוד, הבטיחות שלכם מעבר למנוחה והשלווה שלכם, היא החשובה ביותר. אתם לא רוצים לסכן את עצמכם ואת בני משפחותיכם בנסיעה תחת עייפות מתגברת.

 

 

אז מה שנשאר זה פשוט לחכות לעונת השלג חכו לעונה המתאימה, הרימו את הטלפון וקבעו הסעה לחרמון מבאר שבע. אתם לא תאמינו עד כמה הסעות לחרמון יכולות להיות עבורכם חוויה שלא תשכחו ולא תרצו לשנות באופן קבוע.

 

 

 

מידע נוסף - הסעות לחרמון 

 

 

להזמנות צלצלו עכשיו "מטיילי נהורה בע"מ-פתרונות תחבורה מתקדמים" 08-6848841 שלוחה 2.

 

 © 2013 David Yorke