הסעות לחרמון מאשדוד

 

הסעות לחרמון מאשדוד מהוות את טרנד מוביל על מנת להגיע בפשטות קלות ליום הכייף שחלמתם עליו באתר החרמון.

 

החרמון, הינו הגבוה במדינת ישראל, והוא אשר מהווה אתה המקום היחידי בארץ כדי ליהנות מכל הקשור בספורט חורף.

אתר החרמון הינו המקום היחיד בישראל שבו ישנו מאתר מסודר עבור מסלולי סקי, סנובורד, או בילוי  והחלקות יחד עם חיק המשפחה במזחלות.

אתר החרמון נהנה מכמויות של שלג בתקופות החורף באופן קבוע, פרט לחורפים שאינם מספקים כמות שלג ראויה אשר אינה מאפשרת את פתיחת האתר.

 
 

 

 

 

למה צריך הסעות לחרמון?

 

כל מי שהיה בחרמון זוכר את העומסים והתורים הארוכים, הפקקים והמכוניות הרבות שעולות במעלה החרמון עד לאתר עצמו.

הסיבה לעומסים נובעת מעונת בשלג הקצר. רבים ממתינים בכיליון עיניים לפתיחת האתר ולהצטברות ראויה של כמות שלגים כדי ליהנות מגלישה מהנה על מצע של שלג רך ובתולי.

תקופת חורף קצרה זו יחד עם הייחודיות של האתר כמקום יחידי המציע אתר סקי מסודר, מספקים עומס קבוע בשעות בהן  האתר פתוח.

עומס מביא לא רק נסיעה ארוכה ומתישה עד להגעה לאתר עצמו, אלא גם פקקים בהגעה. שעות הנסיעה הרבות לכל הנוסעים מהמרכז או מהדרום וגם לאלו מהצפון , יצטברו לקושי ועייפות כאשר נדרשת חזרה הביתה אחרי יום סקי ארוך.

 

בטיחות הסעה לחרמון מאשדוד

 

רוב הגולשים המגיעים לחרמון, נוהגים להישאר שם יום שלם כדי לנצל באופן מקסימלי שהות באתר.

הוסיפו לכך את הנסיעה בשעות המוקדמות של בוקר, כולל ילדים, פלוס מאמץ פיזי – גם עבור אלו שלא מבצעים גלישה. אחרי כל אלה, נדרשת נסיעה חזרה בלילה, על כביש פתלתל וחלק, עם עייפות.

אפשר לעשות זאת אחרת עם הסעה מאורגנת לחרמון מאשדוד או מכל חלקי בארץ אשר תאפשר לכם להיות עם חברים ובני משפחה במהלך הדרך וגם לנוח היטב וליהנות מנהיגה עם נהג צמוד, ערני ונינוח שייקח אתכם ללא שום בעיה. אתם תוכלו לנוח, ליהנות מהנוף, לישון כל הדרך חזרה וליהנות בשלמות מיום של כייף בלי שום מחשבה על דרך חזור מתישה.

הבטיחות שלכם היא החשובה ביותר כאשר מתארגנים עם קבוצת בני משפחה. לא רק החוויה עצמה מתעצמת, אלא גם העלות הכוללת שלכם הופכת למשתלמת הרבה יותר.

 

אז פשוט חכו לעונה המתאימה, הרימו את הטלפון וקבעו הסעה לחרמון מאשדוד. אתם לא תאמינו עד כמה הסעה לחרמון יכולה להיות עבורכם חוויה שלא תשכחו ולא תרצו לשנות בעתיד.

 

 

לחצו כאן למידע נוסף על הסעות לחרמון 

 

 

להזמנות צלצלו עכשיו "מטיילי נהורה בע"מ-פתרונות תחבורה מתקדמים" 08-6848841 שלוחה 2.

 

 © 2013 David Yorke