בטיחות בחברת מטיילי נהורה

 

 

מטיילי נהורה מבצעת תדרוכים שוטפים אחת לחצי שנה בהתאם לדרישות התקן "iso 9301 - מערכות ניהול איכות ובטיחות בתחבורה ובתעבורה ומזמינה מדריך בטיחות מוסמך ממשרד התחבורה להרצאות בשלושה סבבים (היות ולחברה קווי לילה ומשמרות סביב השעון עבור בתי תעשיית, חברת החשמל, הייטק ומפעלים) בו מגיעים הנהגים ומקבלים רענון על חוקי התעבורה החדשים וההנחיות החדשות.

 

לפניכם מאמר של קצין הבטיחות במטיילי נהורה בעל הסמכה ממשרד התחבורה ובוגר בית הספר להוראת נהיגה בישראל

 

בטיחות באוטובוסים

 

תחום השינוע עובר שינוי משמעותי בשנים האחרונות. קבוצות גדולות של אנשים מחפשות פתרונות הסעה ממקום למקום. כאן נכנס ענף ההסעות לתחום. תחום ההסעות גדל והתרחב עם השנים לאור הצורך הגובר של האוכלוסייה ,הביא במרוצת הזמן להתרבות כמות נותני השירות, דבר שהביא לפיתוח התחום ולצמיחת תת ענפי הסעות נוספים בתוכו כגון ,הסעות פרטיות, הסעות קשישים, הסעות חיילם, הסעות נכים, הסעות תלמידים, הסעות מטיילים ועוד.

 מטיילי נהורה בע"מ שמה לעצמה כמטרה לספק ללקוח שירות ראוי, מקיף ונרחב מעבר לשירות הבסיסי להסעת הלקוח ליעדו הנבחר.

 

להלן העקרונות המנחים:

 

בטיחות וזיהום אוויר

חברת נהורה מחדשת את צי רכביה על בסיס קבוע  על מנת לספק ללקוחותיה את כל הסטנדרטים הגבוהים ביותר המתווספים עם השנים, הן ברמה הטכנולוגית, ברמת הבטיחות וברמת זיהום האוויר.  רכבים חדשים נבנים תחת תקני יורו מחמירים על מנת לשמור על איכות הסביבה ומאפשרים ע"י כך פליטה מינימלית של מזהמים לאוויר.

 

בטיחות וחדשנות

כלי רכב נוטים להתבלות עם השנים. בנוסף ,כלי רכב מביאים כל מספר שנים חידושים בטיחותיים וטכנולוגיים משמעותיים. זאת הסיבה שאנו משדרגים באופן קבוע את צי רכבינו כל 3-4 שנים ומספקים ללקוחותינו את חווית הנסיעה הטובה ביותר.

 

בטיחות ונוחות

את צי הרכב שלנו אנו רוכשים תוך דרישה לרמות הגימור הגבוהות ביותר, עם דגש על מושבים ארגונומיים נוחים, ריפוד מקיף , תאורה נעימה לכלל ולפרט, דיפונים, משענות יד, מיזוג מקיף ועצמתי ועוד. המטרה הנה לספק לנוסעים חווית נסיעה נעימה ונוחה במסגרת סלונית מהודרת ומפנקת.

 

בטיחות בנהיגה

נהגי החברה ,המהווים את אחד מהנכסים החשובים ביותר עבורנו, עוברים אחת לחודש מפגשי תדרוך ורענון עם קצין הבטיחות ביחד עם שאר אנשי הנהלת החברה.

במפגשים אלו מתודרכים ומעודכנים כל המשתתפים בכל העדכונים השוטפים, בתקנות חדשות של משרד התחבורה, במשוב על הפעילות ובדרכי ייעול ושיפור מתמידים .

 

חסכון ומקצועיות

חברת נהורה עובדת תחת מערכת בקרה פנימית בהקפדה יתרה,אשר מטרתה למנוע אפשרויות של כשל מכני או טכני בזמני מתן שירות שוטפים. המטרה העיקרית בשימוש של מערכת זו הנה מניעת תאונות וגילוי תקלות מבעוד מועד המונעות עוגמת נפש, סכנה בטיחותית והוצאות כספיות גדולות.

 

בטיחות ומראה

"כבוד האדם – מלבושו"

חברת נהורה מכבדת כל כלל לקוחותיה תוך מתן דגש עיקרי לשירות הראוי והמכובד ביותר.

חברת נהורה מקפידה על לבוש הולם ומוקפד לכל נהגיה. לבוש הנהגים מכובד ונאה המכבד אותם כבעלי מקצוע ובפרט את לקוחותינו.

 

בטיחות וחדשנות

חדשנות הנה כלל מוביל בחברתנו, אשר מטרתו לשאוף לשיפור וייעול מתמידים.

כלי הרכב של החברה משולבים במערכת איתור מבוססת ג'י פי אס , אשר מאפשרת קבלת מידע שוטף של מעקב, מיקום בזמן נתון וזמני הגעה משוערים, על מנת לספק ללקוחות שירותי זמני הגעה ומיקום מדויקים ומקצועיים.

 

חברת נהורה מספקת פתרונות הסעה לתחומים הבאים:

הסעות לאירועים - חברת מטיילי נהורה מתמחה בנושא הסעה לכול אירוע ,מסיבה ,טייול לחגיגית אירוע לעובדים ,לחברות ,לבתי ספר וכו.

הסעות לחתונה - חברת מטיילי נהורה מתמחה בנושא הסעה לאורחים של החתן והכלה ,הבאת האורחים אל החתונה וחזרה מימנה בשלום ,שרות הסעה בלימוזינה מפוארת לחתן וכלה.

שירות הסעה לחיילים - חברת מטיילי נהורה מתמחה בנושא הסעה למפגשים ,אירועי יחידה ,לבסיסים ,לטייולים ולכול שרות הסעה נוסף שנתבקש ע"י הצבא.

הסעות לעובדים - חברת מטיילי נהורה מתמחה בנושא הסעת עובדים למפעלים,הסעת עובדים לבתי חולים,הסעות עובדים עוזרות להורדת עליות ,הגעת עובדים רגועים לעבודה,הגדלת פריון עבודה ,וניצול הגעה בזמן של כל העובדים למקום עבודתם.

הסעות לתיירים  - חברת מטיילי נהורה מתמחה בנושא הסעת תיירים משדה התעופה למלונות ובחזרה מהם,הסעת תירים לטיולים ברחבי הארץ ,הסעת תיירים לאירועים .

הסעות לתלמידים - חברת מטיילי נהורה מתמחה בנושא הסעת תלמידים לבתי ספר ובחזרה לאחר סיום יום הלימודים,ראש שקט להורים לומורים שיודעים כי כל התלמידים הגיעו לבית הספר בזמן ! ויוחזרו להוריהם בבטחה.

הסעות לחרמון - חברת מטיילי נהורה מתמחה בנושא הסעות להר החרמון לסקי בעונה ואו לטיולים מהנים בשאר ימות השנה ,הסעות מאורגנות לחרמון יוצאות מכל הארץ לפי הזמנה.

השכרת אוטובוסים - חברת מטיילי נהורה מתמחה בנושא השכרת אוטובוס ,השכרת מיניבוס,השכרת מונית,השכרת לימוזינה ,לכול מטרה ויעד וכול כמות נוסעים לנו יש מענה מתאים בשרות השכרת אוטובוסים בפריסה ארצית.

הסעות לנכים - הסעות לבעלי צרכים מיוחדים ,אנשים הזקוקים לאמצעי הסעה המותאמים להסעת נכים בכיסאות גלגלים.

 

 

 

 

 

 

 

 © 2013 David Yorke